Damalı Zeminlerin Anlamı

ibrahim fırat | Pazartesi, Kasım 16, 2015 | 1 yorum
Damalı Zemin'de bu evrenin daha doğrusu başka alemler ile görüşmenin simgesi olduğu belirtilmektedir Bir  rivayete göre Hz. Süleyman peygamberin  yaptırmış olduğu tapınağın zemininin bu şekilde olduğu dile getirilmiştir. Bunun nedeni ise rivayete göre cinler ile temas halinde olabilmesi içinmiş.

Damalı Zeminlerin Anlamı

                            1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. İllimunatiye ait bir çok sembol olduğu zaten biliniyor ve düşünülüyor ancak damalı zemin, kuru kafa gibi sembollerin tam olarak onların olmadığını düşünüyorum. Bunlar ile ilgili herhangi bir kanıt yada makaleye rastlamadım.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if