Pentagram

ibrahim fırat | Pazartesi, Kasım 16, 2015 | 0 yorum
Pentagram, satanizmin sembolü olarak kullanıldığı söylenmektedir. Aynı zamanda illuminati sembolü olarak da kullanıldığı düşünülmektedir.Aşağıda ki resimde gördüğünüz yıldız "Baphometi" simgelemektedir. Bundan dolayı bu yıldızın çok önemi vardır. İlluminaticiler tarafından.  Bu yıldız iluminati örgütü tarafından kutsal sayılmaktadır.

Pentagram

                            1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if