Gönye ve Pergel

ibrahim fırat | Pazartesi, Kasım 16, 2015 | 0 yorum

G harfinin buradaki anlamı, İngilizce de God Tanrı demektir, pergel ve gönye kainatın ulu mimarisini tasvir etmektedir.. Masonlar ilk kurulduklarında inşaatçı oldukları bilinmektedir. Bundan dolayıdır ki  bu şekilde bir sembolü kullanma gereği duymuşlardır.

Gönye ve Pergel

                            1 2 3 4 5 6 7 8 9 10İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if