iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Ceset Üzerinde Diriltme Deneyi

1 Kasım 2015 - # # #


Giovanni Aldini isminde deneyler yapan bir bilim adamı elektrik enerjisinin canlıların özellikle insanların bedenlerini harekete geçirdiğini öğrenir. Bundan dolayı kafasına ölen bir kişinin cesedini diriltme hayali kurar. Bundan dolayı 1800'lü yıllardan çocuklarını ve eşini boğarak canice öldüren ve sonra idam cezası ile hayatına son verilen kişi üzerinde bu deneyini yapmaya karar verir.

Deney anında katilin cesedinde hareketlenmeler olmuş, gözünün teki açılıp kapanmış, kolu yukarı kalkmış ve çenesi şiddetli şekilde titremiştir. Deney bundan ibaret başka bir şey olmamıştır.

Dediğimiz gibi ölüleri dirilmek imkansız elektrik enerjisi bu gibi hareketler ortaya koyabilir. Gözünün açılması, kolunun kalkması ve çenesinin titremesi bizce hiçbir şey ifade etmez..

Ceset Üzerinde Diriltme Deneyi

                                     1 2 3 4 5


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.