Namaz Kılan Robot

ibrahim fırat | Salı, Aralık 01, 2015 | 1 yorum
İslamın 5 şartından ikincisi ve önemli ibadet olan Namaz kılmaktır. Genel olarak Allah'ın Namaz Kılın emrini bizler düzgün bir şekilde yerine getirmezken veya hiç kılmazken, insanlar namaz kılan robot icat etmişler. Ve namaz surelerini okuyarak kıyam, rüku, secde ve oturuşu yapabilen bir robot. Her ne kadar insan yapımı olsa bile namaz kılan robot icat etmek oldukça güzel olmuş. İzledikten sonra belki diyeceksiniz vay be robot bile namaz kılarken biz neden kılmıyoruz diye..


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. abdest de alırsa imamlık yapabilir ama abdest alınca kısa devre yapar:)

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if