MiniTool Power Data Recovery Free Edition 6.8

ibrahim fırat | Pazartesi, Ocak 18, 2016 | 0 yorum
MiniTool Power Data Recovery Free Edition 6.8 İndir.

      PROGRAM BİLGİLERİ        PROGRAM
Üretici Firma MiniTool® Solution Ltd
Lisans Ücretsiz
Dil Desteği ( Arayüz ) İngilizce
Program Boyutu 21,5 MB
İşletim Sistemi Windows 7
Ekleyen İbrahim Fırat
Program Kategorisi Yedekleme - Kurtarma
Açıklama ( Özellikleri ) Kullanımı oldukça basit bir yazılımdır. İngilizce arayüzü olmasına rağmen gayet rahat şekilde kullanabilirsiniz. Bilinçsiz bir şekilde sildiğiniz, unutarak veya yanlışlıkla sildiğinizi düşündüğünüz dosya, belge vs.. Geri getirmenize yarayan ücretsiz bir programdır. 
    Programı İndirmek için  > > >http://www.powerdatarecovery.com/download/pdr7free.exe
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if