Bonzai ve Zararları Nedir? sinema

Win32 Disk Imager 0.9.5

ibrahim fırat | Çarşamba, Ocak 20, 2016 | 1 yorum

Win32 Disk Imager 0.9.5 İndir.

      PROGRAM BİLGİLERİ        PROGRAM
Üretici Firma gruemaster
Lisans Ücretsiz
Dil Desteği ( Arayüz ) İngilizce
Program Boyutu 11 MB
İşletim Sistemi Windows 7
Ekleyen İbrahim Fırat
Program Kategorisi Yedekleme - Kurtarma
Açıklama ( Özellikleri ) SD kart ve USB bellek gibi çıkarılabilir olan cihazlarda ki verileri birebir almanızı sağlayan ücretsiz bir yazılımdır.  Bu program ile yukarıda belirttiğimiz USB, SD kart gibi imaj dosyalarınızı almanızı sağlar. Bir gün tekrar yüklemek istediğinizde aynı şekilde yüklemenizi sağlar. 
    Programı İndirmek için  > > >Aşağıdaki Bağlantı Adresini Kullanın

http://netcologne.dl.sourceforge.net/project/win32diskimager/Archive/Win32DiskImager-0.9.5-install.exeİçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Arkadaşlar elimde sorunlu bir usb dongle var. Ben bunun birebir kopyasını almak istiyorum bu program işe yarar mı acaba?

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if