Firmalar İçin Çevre Dostu Kağıt Ambalaj Malzemeleri!

Tarık Şentürk | Pazartesi, Mart 14, 2016 | 0 yorum

                Son teknolojideki kaliteli baskı sistemleriyle firmalara özel konseptlerde kağıt ambalaj ürünleri tasarlayıp ve üreten Ake Kağıt Ambalaj sitesi, bugüne kadar marka olan birçok firmanın ambalaj ihtiyaçlarını karşılamış olan ve talepleri karşılamaya devam eden sektöründe öncü hizmetleri ile anılan bir sitedir. Site firmaların talepleri doğrultusunda özel olarak, istenilen ölçü, adet ve logo baskılarıyla tasarım ve baskılama yapmaktadır.


Firmalar İçin Çevre Dostu Kağıt Ambalaj Malzemeleri!


                Site, Avrupa standartlarının kalitesinde üretmiş olduğu baskılı peçete ürünlerini, oteller, cafe, restaurant, turizm ve havayolu şirketleri gibi firmalar için üretmekte ve müşterilerin istedikleri logo ve baskılar ile her iki yüzüne de baskı yapmaktadırlar.

            Ayrıca sitenin peçeteni tasarla bölümü ile müşteriler tercihlerine göre istedikleri modelleri oluşturabilmektedir. Sitenin kağıt poşet üretimleri ise, ileri teknoloji olan flexo tekniği baskı ile müşterilerinin istekleri doğrultusunda üretmekte ve yurt dışı içinde hizmet vermektedirler.

                Site, http://www.akekagit.com.tr/ ambalajlamada firmalarca çok tercih edilen kese kağıdı çeşitlerini yine farklı özelliklerle müşterilerine sunmakta ve kağıt ambalaj kategorileri ile geniş seçeneklerle ve kaliteyle hizmette müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadırlar.İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if