Rings Filmi (2016)

ibrahim fırat | Çarşamba, Mart 02, 2016 | 0 yorum
Rings 2016 Filmi Tanıtım:


Tür olarak korku ile dram karışımı çok iyi bir filmdir. Vizyon tarihi "11 Kasım 2016" Rings filminin yönetmen koltuğunda oturan "F. Javier Gutiérrez" ve oyuncularından öne çıkanlar ise "Zach Roerig , Johnny Galecki , Aimee Teegarden , Adam Fristoe , Andrea Powell" salam kadro ile 2017 yılına girmeden izlenebilecek iyi sinema filmidir.

Rings Filminin özeti:


Vizyona gireceği zaman bu sayfa güncellenecek ve özeti açıklanacaktır.

İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if