The Shack Filmi (2016)

ibrahim fırat | Çarşamba, Mart 02, 2016 | 1 yorum
The Shack 2016 filmi inceleme:


Filmin vizyon tarihi "18 Kasım 2016" içerik olarak drama tarzındadır. "The Shack" ismi ile sinemalarda 2016 yılında yerini alacaktır. The Shack filminin yönetmeni "Stuart Hazeldine" ve oyuncularından bazıları ise "Sam Worthington , Radha Mitchell , Graham Greene , Megan Charpentier , Octavia Spencer" ve ABD yapımıdır.

The Shack 2016 filminin özeti:


Şuan özetini sunamıyoruz sonra güncellenecektir.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. çok şeyler duyuyoruz bu filim hakkında bekleyip görelim bakalım neymiş

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if