Ultimate Soccer Football v1.1.4

ibrahim fırat | Cuma, Mart 25, 2016 | 0 yorum
Ultimate Soccer Football v1.1.4 Oyununu İndir.

Ultimate Soccer Football v1.1.4 android oyunu.


Ortalama olarak 10 milyonu geçkin kullanıcıya şu zaman itibariyle ulaşmış muhteşem oyunlardan biridir "Ultimate Soccer Football" Bu oyun spor oyunudur. Ve maç yapabiliyorsunuz. Oldukça kolay kullanımı ile ilgi çekmiş sanki gerçekmiş gibi grafiklenmiş ve tasarlanmıştır.

Ultimate Soccer Football v1.1.4


Bu futbol oyununda 3 adet bölüm vardır. Yani maç vardır. Bunlar ise:

1. Dostluk maçları.
2. Dünya kupası maçları
3. Kariyer maçları olarak 3 mod ile oynanmaktadır.

Ultimate Soccer Football v1.1.4 oyununun en güncel versiyonu bir önceki versiyona göre daha iyi olarak piyasaya sürülmüştür. Oyun ücretsiz olarak Google Play Store üzerinden sunulmaktadır. Oradan indirebileceğiniz gibi aşağıda vermiş olduğum bağlantıyı kullanarak indirmeniz mümkündür.


Ultimate Soccer Football v1.1.4 Oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cg.football

bir önceki adnroid oyunu >> "NBA LIVE Mobile v1.0.6"


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if