Bonzai ve Zararları Nedir? sinema

Davranışlarına Dikkat Edin!

ibrahim fırat | Cuma, Mart 25, 2016 | 1 yorum

İnsanlar gibi hareketler yapan hayvanlar.


Hayvanların kendine özgü yapıları vardır. Kendileri gibi davranırlar tıpkı bizler insanlar nasıl davranıyorsak onlarında kendi çapında davranışı var ancak bu video da yer alan hayvanlar bizler gibi davranıyorlar. Bunun tam tersi olarak insanlarında bazen hayvanlar gibi davrandıkları olabiliyor.

Bu video "James Cook"  Youtube kanalından alınmıştır.

İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. davranış biçimi çok önemli bir konu, heleki birçok insanın üzerinde durması gereken ve eksiklerini tamamlaması gereken bir konu iken bu kadar boşlanması normal bir durum değil.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if