Max Steel Filmi (2016)

ibrahim fırat | Çarşamba, Nisan 06, 2016 | 3 yorum




Max Steel 2016 Filmi İnceleme:


Filmin vizyon tarihi "26 Ağustos 2016" yönetmeni ise "Stewart Hendler" tür olarak "Aksiyon , Macera" içeriklidir. Max Steel filminin oyuncuları ise "Andy Garcia , Maria Bello , Billy Slaughter , Mike Doyle , Avis-Marie Barnes" 2016 ABD yapımı sinema filmidir.

Max Steel Filminin  Özeti:


Çizgi filmden sinemaya  uyarlanan çok başarılı bir film.  Detaylar henüz net değil. İleri zamanlarda bu sayfa güncellencektir.

Max Steel Filminin Fragmanını İzle


Not: Bu video "Delgado Rico" adındaki Youtube kanalından alınmıştır.







İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

3 yorum:

  1. Daha çok gençlere yönelik bir filme benziyor. Çıksın bakalım izleriz

    YanıtlaSil
  2. 26 Ağustos tarihini heyecanlı bekliyorum gerçekten de harika bir film gibi görünüyor paylaşım için teşekkürler

    YanıtlaSil
  3. Max Steel marvel karakteri mi acaba? Film gayet iyi duruyor çünkü.Bence izlenmeliler arasına alınmalı

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if