Dioxin

ibrahim fırat | Salı, Mayıs 17, 2016 | 0 yorum
Bu kimyasal maddenin ismi "Dioxin" bu madde kansere neden olan maddeler arasında yerini alır. Genel olarak göğüs kanserine neden olur. Bu sebeple plastik şişeniz de su varken kesinlikle üstüne su ilave etmeyiniz. Bu şekilde yaparsanız eğer. Dioxin bizler için bir zehirdir aslında. Bundan dolayı su içine su koymayınız. Bunun nedeni içindeki bulunan Dioxin zehirini ortaya çıkarmaktadır.

pet, pet şişe, sağlığa zararlı mı?, kansere neden olabilir

1  2  3  4  5  6
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if