Buzluktan uzak durun!

ibrahim fırat | Salı, Mayıs 17, 2016 | 1 yorum
Aslında çok garip gelecek ama hepimizin şuana kadar yaptığı eylemdir. Plastik şişeleri buzluğa koyarız. Donsun ve sıcak yaz aylarında buz gibi su içelim diye. Ama bu doğru bir davranış olmadığı ortaya çıkmıştır. Bu yüzden pet şişeleri (plastik şişeleri) buz dolabının buzluk bölümüne koymayız.

pet, pet şişe, sağlığa zararlı mı?, kansere neden olabilir

1  2  3  4  5  6
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Pet şişeyi buzluğa koymanın yanlış olduğu ortaya çıkmış ama hangi sebeplerle? Bakteri mi yapıyor?, Plastik özelliğini mi yitiriyor

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if