Plastikten Kağıda Geçiş

ibrahim fırat | Salı, Mayıs 17, 2016 | 0 yorum
Dikkat ettiyseniz büyük yerler, ünlü restoranlar bunlara dahil olan bilinçli gıda sektörleri dioxin nedeni ile kağıt kutulara geçiş yaptılar. Bu firmalar çok araştırmacı insan sağlığı düşünen yerlerdir. Bu yüzden kağıt bardaklar, kutular ve buna benzer şeyler ile aynı görevi yapabilmektedirler. Bu geçişin en büyük nedeni dioxin denilen kimyasal maddedir.

pet, pet şişe, sağlığa zararlı mı?, kansere neden olabilir

1  2  3  4  5  6
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if