Aşırı Sıcaklık

ibrahim fırat | Salı, Mayıs 17, 2016 | 0 yorum
Bu durum yüksek sıcaklık ile alakalı, aşırı sıcak ortamlarda bulunan bir önceki bölümde dediğimiz gibi kimyasında değiklik meydana geliyor. Aynı zamanda sıcaklık yüzünden plastik ile etkileşime geçerek toksinleri suya aynı zamanda yiyeceklere geçirerek, kanserli hücrelere aksettirmektedir.

Bu kanserleri hücreleri hekimler çok rahat şekilde izleyebilmektedirler.

pet, pet şişe, sağlığa zararlı mı?, kansere neden olabilir

1  2  3  4  5  6
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if