Albert Einstein'ın Bilmediğiniz Yönleri

ibrahim fırat | Perşembe, Haziran 09, 2016 | 2 yorum
Bu konu bir kaç gün önce galeri şeklinde işlemiştik ve bu sefer ise videolu şekilde izleyebilirsiniz. Albert Einstein Hakkında Öğreneceğiniz 5 Gerçek. Belki bildiğiniz belki de yeni öğreneceğiniz bilgiler mevcut.


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

2 yorum:

  1. Albert einstein bize hep deli gibi tanitmislar bu zamana kadar cok yanlis tanimisiz


    YanıtlaSil
  2. Bizlere adamı yıllarca salak,gerizekalı diye tanıtmışlar.Adam meğersem çok zeki birisiymiş,ve adam dünyaya çok güzel buluşlar kazandırmış.Helal olsun valahi..

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if