Evlilik Hayatı

ibrahim fırat | Çarşamba, Haziran 08, 2016 | 0 yorum
İlk evlilik döneminde eşine karşı sert ve kaba davranan biriydi. Ve buna bağlı olarak kuralcı biriydi.  yani evlilik döneminde kuralları vardı. Eşine emir veriyor ancak eşinden bir yakınlık beklemeyen biriydi. Ve ölümünden ortalama 25 - 30 sene sonra gayri meşru bir kız evladı olduğu öğrenildi. Ve bu kız çocuğu yetimhaneye verilmişti. Çünkü down sendormlu bir çocuk olduğu söylenmektedir.

Evlilik Hayatı

1  2  3  4  5
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if