Irkçılığa Karşı Tavrı

ibrahim fırat | Çarşamba, Haziran 08, 2016 | 1 yorum
İnsan savunucuydu. Irkçılığa karşı duruşu vardır. Hatta bununla ilgili bir sözü vardır.

"Irkçılık beyaz insanların hastalığıdır" demiştir.

Bilim adamlarının çoğuna göre einstein'ın asperger sendromu olduğunu düşünmüşlerdir. Kötü hafızası, sosyal alanda zayıflığı nedeniyle bu düşünce belirmiştir. Ve ufak yaşlarda saplantıları olduğunu ve aynı kelimeleri sürekli tekrar ettiğini biliyor muydunuz?

Irkçılığa Karşı Tavrı

1  2  3  4  5
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. ırkçılık ile yaptığı tespit halen geçerliliğini koruyan bir tespittir ki gerçekten şu an ilk defa bunu okuduğumda düşündüm de %100 haklı buldum, siz hiç gördünüz mü bir siyahinin kendini üstün gördüğünü vb. durumu sorun ettiğini ?

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if