Şaşıracağınız Bilgi

ibrahim fırat | Çarşamba, Haziran 08, 2016 | 0 yorum
Bu bilgi ile gerçekten şaşıracaksınız. Herkesin ağzında olan bir sözdür aslında. Küçük yaşlarda başarısız olduğunda dolayı okuldan atılması doğru değil sadece bir efsanedir. Tam tersine daha çok küçük yaşlarda olmasına rağmen üniversite ile ilgili fizik anlatma kabiliyeti vardı ve yapıyodu. 15 yaşlarında ise "KALKÜLÜS"ü tümüyle öğrenmiş biriydi.

Şaşıracağınız Bilgi

1  2  3  4  5
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if