-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » » Muğla


Muğla, nüfus olarak 866.665'dir. Suç oranı bir önceki şehirlere göre daha çoktur. Nedendir bilinmez ama ortalama olarak yüzde hesab ile % 8,52 olarak belirlenmiştir.

Muğla

1  2  3  4  5


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

2 yorum:

  1. Aralarında en dikkat çeken hiç kuşkusuz Muğla. Geçen sene bir haberde okumuştum Muğla'da suç oranı yüzdesi düşüşe geçmiş. Geçen yıl yüzdesi kaçtı hatırlamıyorum.

    YanıtlayınSil
  2. Gerçekten çok ilginç bir liste olmuş. Yani kiliste olması belki normal ama muğla gerçekten çok şaşırtıcı. Sırlama gerçekten çok ilginç. Bilgilendirme için çok teşekkür ederim

    YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.