UndeleteMyFiles Pro 3.1.0

ibrahim fırat | Çarşamba, Temmuz 20, 2016 | 1 yorum
UndeleteMyFiles Pro 3.1.0 İndir

      PROGRAM BİLGİLERİ        PROGRAM
Üretici Firma Seriousbit
Lisans Ücretsiz 
Dil Desteği ( Arayüz ) Türkçe
Program Boyutu 1,3 MB
İşletim Sistemi Windows 7
Ekleyen İbrahim Fırat
Program Kategorisi Yedekleme - Kurtarma
Açıklama ( Özellikleri ) Bu program ücretsiz olarak "Seriousbit" tarafından geliştirilmiştir.  UndeleteMyFiles gelişmiş versiyonu. Bu yazılım ile sildiğiniz dosyaları kurtarabilirsiniz. SD kart CF ve USB bellekten silinmiş olan dosyaları en kolay şekilde geri yüklemenizi sağlar. 
    Programı İndirmek için  > > >http://seriousbit.com/download/UndeleteMyFilesSetup.exe
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. USB flash bellekte yanlışlıkla sildiğim bir dosya vardı UndeleteMyFiles Pro sayesinde geri kurtarabilmiştim.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if