iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Mayo Almadan Yaza Girmeyin

19 Ağustos 2016 - #


Yaz mevsiminin daha doğrusu tatillerin vazgeçilmez ürünlerinden biri de mayodur herhalde. Denize ve havuza girerken, kadın ya da erkek, herkesin tercih ettiği mayo modelleri, günümüzde oldukça artmaya başladı. Yazın denizde iken rahat olması nedeniyle, yüzerken kolaylık sağlıyor. Estetik görüntüsü ile de hoş bir görünüme kavuşmanızdaki etkenlerden biri oluyor.

Bikini Çeşitleri İle Kendinizi Yaza Hazırlayın

Yaza başlarken, yazlık yeni kıyafetler ve ayakkabılar alırız.
·        Bu hazırlığın dışında tatil planlarınız için de bikini almayı unutmamalısınız.
·        Birbirinden güzel modeller arasından kendi vücut yapınıza uygun seçimleri yapabilirsiniz.
·        İnce bir yapıya sahip iseniz, hemen hemen her tür modeli kullanabilirsiniz.
·        Kilolu bir yapınız ya da fazlalıklarınız var ise onlar gizleyerek daha düzgün bir görüntü elde edebilirsiniz.

Sandalet ve Terlik Modelleri İle Plajların Gözdesi Olun

Plaj için parmak arası terlik ya da günlük kullanımlarınız için topuklu terlikler tr.uspoloassn.com adresinde bulabilirsiniz. Bayan ve erkek terlikleri ve ayakkabıları ile ayaklarınızı hem rahat ettirin hem de güzel bir görünüme kavuşun. Ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için diğer ihtiyaçlarınızı da bu adresten alabilir ve ücretsiz kargo avantajından yararlanabilirsiniz.

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.