Smart NTFS Recovery 4.5

ibrahim fırat | Pazartesi, Ağustos 15, 2016 | 0 yorum
Smart NTFS Recovery 4.5 İndir..

      PROGRAM BİLGİLERİ        PROGRAM
Üretici Firma Smart PC Solutions Inc
Lisans Deneme
Dil Desteği ( Arayüz ) İngilizce
Program Boyutu 1.3 MB
İşletim Sistemi Windows 7
Ekleyen İbrahim Fırat
Program Kategorisi Yedekleme - Kurtarma
Açıklama ( Özellikleri ) Bu  program bir veri kurtarma aracıdır.  NTFS Recovery, NTFS  dosyalarını desteklemektedir. Smart NTFS  ile ilgili dosya biçimlerini silmiş iseniz bunları geri getirme yani kurtarmanıza yardımcı olmaktadır. yanlışlıkla yahut bilerek silmiş olduğunuz bu tür belgeleri bu yazılım ile geri getirebilirsiniz. Pc kartları, USB, Flash sürüclerde dahil olmak üzere geniş alanı kapsar.
    Programı İndirmek için  > > >http://smartpctools.com/files/ntfsrecovery.exe
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if