İnsanlık Tarihinin En Şeytani 10 Bilimsel Deneyini İzle

ibrahim fırat | Pazartesi, Nisan 24, 2017 | 3 yorum
İlginç 10 Bilimsel Deney


Bu videoda dünya tarihinde en garip  10 deneysel videoyu izleyeceksiniz. İlginç ve insanlık tarihi için önem arzeden video

Not: Bu video "Ruhi Çenet Videoları" isimli Youtube kanalından alınmıştır.İnsanlık Tarihinin En Şeytani 10 Bilimsel Deneyini İzle
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

3 yorum:

  1. Biz insanlar, aslında bu dünyanın en vahşi hayvanlarıyız. Aslında bazen bu tarz deneylere kızsam da bazen sinirlerim bozulsa da bazen de bilim için bazı şeylerin önü açılması için gerekiyor belki de diyorum.

    YanıtlaSil
  2. Ruhi Çenet i takip ediyorum ama bu videoyu izlememistim çok teşekkür ederim bu konuları seviyorum

    YanıtlaSil
  3. İnsanı ürpertiyor... Kötü bir amaç uğruna yapılan işlere deney falan demem işkence diyebiliriz.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if