iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Sihirli Orman (2014) Filmi

26 Ekim 2017 - # # #


Sihirli Orman Into the Woods Filmi Tanıtımı:


ABD 2014 yapımı ülkemizdeki vizyon tarihi 20 Şubat 2015 olan sihirli orman filminin türü Fantastik ve komedi ağırlıklıdır. Yönetmeni "Rob Marshall" ve oyuncu kadrosu "Johnny Depp , Emily Blunt , Meryl Streep , Anna Kendrick , Chris Pine" ile yaklaşık 2 saat sürmektedir. 44.741 oyla IMDb puanı 10 üzerinden 6.3 olarak belirlenmiştir.


Sihirli Orman Into the Woods Filminin özeti:


Kırmızı Başlıklı Kız, Sindrella, Rapunzel gibi masal kahramanlarının  çeşitli şekillerde bu  filmde buluşmakta  aynı zamanda bu kahramanları  bir cadı eğitmektedir. Klasik Grimm karakterlerini farklı bir tarzda ve üstelik müzikal türünde sinemaya taşınmıştır.  Cadı bir fırıncıyı lanetliyor ve konu bunun üzerine devam ediyor.

Bir önceki film  tanıtımı  >>   Her Şeyin Teorisi Filmi (2014)Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.