Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » » » » » Başak Burcu Olduğunuzu Belli Eden 18 ÖzellikBaşak Burcunun Tipik Özellikleri Nelerdir?

Başak burçları , titiz, tertipli, mükemeliyetçi ve farklı olduğunu biliyoruz. Uzun zamandan beri astroloji ile ilgili yazılar yazmamıştık. Bu konumuzda başak burçlarının tipik özelliklerini konu alan 18 madde ile karşınızdayız. 

Her ne kadar burçlara inanmayan biri olsam da aynı burç insanlarının ortak özellikleri birebir aynı diyebiliriz. Bunun nedeni aslında burçların gerçekliğinden değilde, insanların kendini burçlarının özelliklerine göre şekillendirdiğinden olduğunu düşünüyorum.

İlk burcunuzun özelliğini okuduğunuzda ne hissettiniz? Baktınız ki ne güzel özellikler vay be bunlar bende var mıymış? gibi düşünceye kapıldığınız olmuştur. Çünkü dikkat çeken nokta bu burçların  hemen hemen hiçbirinde kötü özellik yok, ya çok zeki, ya çok akıllı vb. özellikler insanların hoşlarına gider zaten. Zaman zaman insanlar burçlarının özelliklerini okuyarak burçlarının özelliklerini kendilerinde görmeye yada o özellikleri kendine aslında var olacağını düşünerek tüm burçların ortak özellikleri arasındaki insanlarda benzeşme bundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.  Tabi bu benim görüşüm. Belki burçlar gerçek olabilir, gerçek olsa da olmasa da değişen bir şey yok ben benim sizde sizsiniz. Herkes kendini az çok bilir. Bende yay burcuyum özellikler genel olarak tutuyor ama inanmıyorum. 

Bir insan 40 kere deli dersen deli olurmuş hesabı, bir kişide burcunu  40 kere okursa o burcun özelliğini kendine aksettirebilir düşüncesindeyim.  Çünkü uzun yıllardan beri her yerde burçlarla ilgili yazılar, makaleler, özellikler, günlük yorumlar çıktı ve insanlar bu şekilde dediğim duruma gelmiş olamaz mı? Bur sorularımızın cevabını yorum kısımından yazarsanız herkes bilgi sahibi olacaktır. Teşekkürler.

Başak Burcu Olduğunuzu Belli Eden 18 Özellik
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.