Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Lumion Nedir?

Lumion Nedir?
Lumion Programı nedir ve ne işe yarar?

Lumion, bir animasyon programıdır. sketchup yazılımının animasyon eksikliğini en iyi şekilde kapatmaya yaratan kullanışlı bir programdır. sketchup yazılımının en dikkat eksikliği ise animasyondur. Lumion programı ile bu tür eksikliği tamamen kapatabiliyorsunuz. Fakat bunun için çok iyi bir bilgisayara sahip olmanız gerekmektedir. Bunun dahilinde ise kullanımı oldukça kolay ve rahat bir şekilde işlemlerini yapabiliyorsunuz. Render ve animasyon programı olan Lumion programının kolay arayüzü sayesinde kısa bir zaman içinde rahat şekilde kullanmayı öğrenmenize olanak tanıyor.

Lumion yazılımının bünyesinde 2 farklı seçenek ile free ve pro olmak üzere iki farklı versiyonu bulunmaktadır. Dilerseniz denem sürümü ile kendinizi geliştirebilir sonrasında pro sürümle devam edebilirsiniz.


Bir önceki konumuzda yılancık hastalığı hakkında bilgilerin yer aldığı, kimlerde görüldüğü ve tanımı yer almaktadır. 

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.