Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » Aklındaki Sayı (Number in Your Mind) v2.2 OyunuAklındaki Sayı (Number in Your Mind) v2.2 Android Oyunu


Bu oyunda birden yüze kadar aklınızda herhangi bir sayı tutacaksınız. Ve tuttuğunuz sayının kartlarda var mı, yok mu? onaylayın. Oyunda zihninizin okunmasına izin vereceksiniz. Eğer aklınızdaki sayı ekranda çıkarsa "yes" butonuna basın. Yoksa "No" butonuna basın. Oyun motorumuz, aklınızdaki sayıya erişecek ve size sergileyecek. Aklındaki Sayı, 2015 yılında GameOne, Inc tarafından yapılmıştır.

Aklındaki Sayı (Number in Your Mind) v2.2


SİSTEM GEREKSİNİMİ - Android 2.3 ve üzeri cihazlarınızda. Dosya büyüklüğü 23.9 MB, Dil İngilizce ve ücretsiz olarak kullanıcıya sunulan güzel android oyunlarındandır. Bu oyunu Google Play Store üzerinden indirebileceğiniz gibi aşağıdaki bağlantıyı kullanarak da indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameone.number

Bir önceki android oyunu "Traffic Bandits Italy Venice v1.4" oyununu inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.