-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » Çılgın Hırsız v3.5.0k


Çılgın Hırsız v3.5.0k Oyunu İndir.

Çılgın Hırsız v3.5.0k android cep telefonu oyunu.


Yeni bir güncelleme ile karşımızda milyonların sevdiği bir oyun aşk teması var. "Çılgın Hırsız (Despicable Me" Oyunu oldukça eğlenceli ve sevimlidir. Bu oyunda sevgililer gününe özel olarak hazırlanmış aşk senaryosunun yanında daha birçok özellik eklenmiştir. Bunların bazları paten ile kayma, numara yapma ve engelleri aşma gibi özellikleri ile beğeni toplamıştır.

Çılgın Hırsız v3.5.0k


Android 2.3 ve üzeri sistemlerde çalışır. Dili İngilizce ve Türkçe. 86 MB dosya boyutuna sahip. Oyun ise ücretsizdir. Bu oyunu Google Play Store üzerinden indirebileceğiniz gibi aşağıda vermiş olduğum bağlantıyı kullanmanız daha hızlı indirmenize yardımcı olacaktır.

Çılgın Hırsız v3.5.0k oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftDMHM

Bir önceki android oyunu >>   "2048 Oyunu"


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

1 yorum:

  1. oynadığım en güzel oyunlardan biri. Android e ilk geldiğinde hemen yüklemiştim.Gerçi bu oyunu filmini izlemeyenler pek sevmeyebilir.

    YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.