-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » Star Wars Anthology: Rogue One Filmi (2016)


Rogue One: A Star Wars Story - Star Wars Anthology: Rogue One Filmi Tanıtımı.


2016 filmi olan "Star Wars Anthology" vizyon tarihi "16 Aralık 2016", macera tutukunları, aksiyon sevenler ve fantastik içerikli filmlerden hoşlananlar için çok güzel yapıt olacak sinema filmidir. Filmin yönetmeni "Gareth Edwards" Oyuncu kadrosundan öne çıkanlar ise "Forest Whitaker , Donnie Yen , Mads Mikkelsen , Felicity Jones , Diego Luna" ABD 2016 yapımıdır.

Star Wars Anthology: Rogue One Filminin özeti:

Film fragmanı ve özeti film çıktığında tam olarak kesinleştiği zaman konumuza eklenecektir.FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.