-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » Hands Of Stone Filmi (2016)


Hands Of Stone 2016 Filmi Hakkında:


Filmin vizyon tarihi "26 Ağustos 2016" yönetmeni "Jonathan Jakubowicz" ve oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ise "Edgar Ramirez , Robert De Niro , Ana De Armas , Ellen Barkin , Jurnee Smollett-Bell", senaryoyu yazan kişi "Jonathan Jakubowicz" ve "Hands Of Stone Filmi " filminin türü "Aksiyon , Biyografi , Dram , Spor" içerikleri ile geniş yelpazeli bir ABD yapımı 2016 sinema fimidir.

Hands Of Stone Filminin özeti:


Taştan El ismiyle  tanınmış olan ünlü boksör Roberto Duran'ın ve antrenörü Ray Arcel'in yaşamlarını ve efsanesini konu alan biyografik içerikli bir  filmdir.FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.