Hands Of Stone Filmi (2016)

ibrahim fırat | Çarşamba, Nisan 06, 2016 | 0 yorum

Hands Of Stone 2016 Filmi Hakkında:


Filmin vizyon tarihi "26 Ağustos 2016" yönetmeni "Jonathan Jakubowicz" ve oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ise "Edgar Ramirez , Robert De Niro , Ana De Armas , Ellen Barkin , Jurnee Smollett-Bell", senaryoyu yazan kişi "Jonathan Jakubowicz" ve "Hands Of Stone Filmi " filminin türü "Aksiyon , Biyografi , Dram , Spor" içerikleri ile geniş yelpazeli bir ABD yapımı 2016 sinema fimidir.

Hands Of Stone Filminin özeti:


Taştan El ismiyle  tanınmış olan ünlü boksör Roberto Duran'ın ve antrenörü Ray Arcel'in yaşamlarını ve efsanesini konu alan biyografik içerikli bir  filmdir.İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if