iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Hands Of Stone Filmi (2016)

6 Nisan 2016 - # # # #


Hands Of Stone 2016 Filmi Hakkında:


Filmin vizyon tarihi "26 Ağustos 2016" yönetmeni "Jonathan Jakubowicz" ve oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ise "Edgar Ramirez , Robert De Niro , Ana De Armas , Ellen Barkin , Jurnee Smollett-Bell", senaryoyu yazan kişi "Jonathan Jakubowicz" ve "Hands Of Stone Filmi " filminin türü "Aksiyon , Biyografi , Dram , Spor" içerikleri ile geniş yelpazeli bir ABD yapımı 2016 sinema fimidir.

Hands Of Stone Filminin özeti:


Taştan El ismiyle  tanınmış olan ünlü boksör Roberto Duran'ın ve antrenörü Ray Arcel'in yaşamlarını ve efsanesini konu alan biyografik içerikli bir  filmdir.

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.