-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » Enigma - The Imitation Game Filmi


Enigma - The Imitation Game Filmi (2014) İnceleme:


2014 Yılı ABD yapımı olan "Enigma" filmi ülkemizde 20 Şubat 2015 tarihinde vizyona girmiştir. Vizyona girdiği andan itibaren büyük izleyici kitlesine ulaşmıştır. Oldukça kaliteli filmlerdendir. Yönetmen koltuğunda "Morten Tyldum" ve oyuncu kadrosundan bazıları ise "Keira Knightley , Benedict Cumberbatch , Mark Strong , Matthew Goode , Charles Dance" ve filmin türü biyografi, drama ve gerilim içermektedir. Senaryo yazarı "Graham Moore" ve yapımcıları "Peter Heslop , Nora Grossman". Film ortalama olarak 1 saat 53 dakika sürmektedir.


Enigma - The Imitation Game Filminin kısa özeti:


Filmde, 2. Dünya Savaşı esnasında  Almanların şifreli haberleşmelerinin kodlarını çözen Alan Turing'in Nazileri durdurma başarısını konu almaktadır.

Bir önceki film tanıtımı  >>   Sihirli Orman (2014) Filmi hakkında detaylar incelemeFacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

6 yorum:

 1. ben filmi izlediğimde cok etkilenmiştim gerçekten güzel film

  YanıtlayınSil
 2. Morten Tyldum'dan oldukça başarılı bir film. İzlemeye değer kesinlikle

  YanıtlayınSil
 3. ilgi alanım olan 2. dünya savaşı içerikli bir film izlemedim listeme aldım izlicem en kısa zamanda enigma yı

  YanıtlayınSil
 4. Bu tür yaşanmış olayları anlatan tarihi filmleri çok seviyorum, kaliteli bir film.

  YanıtlayınSil
 5. Ne zamandır izlemeyi düşünüyordum yazınızı gördüm hemen izleme listeme ekledim.

  YanıtlayınSil
 6. Hayatımda izlediğim en iyi film bu olabilir. Muhteşem ikinci dünya atmosferi ve Alan Turing'in zekasının muhteşem derecede beyaz perdeye aktarımı filmi muhteşem kılıyor.

  YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.