-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Rüyada Acı Çekmek Görmek


Rüyada Acı Çekmek Ne Anlama Gelir?


Rüyada Acı Çekmek Neye İşaret Eder?

rüyada fiziksel acı hissetmek
ruyada canının yanması
rüyada acı çekmek ağlamak
rüyada başkasının acı çektiğini görmek
rüyada acı hissetmemek
rüyada acıyı hissetmek mümkün mü
rüyada fiziksel acı çekmek
rüyada aşk acısı çekmek

Rüyada Acı Çekmek ile ilgili Rüya Tabiri:


Genel olarak rüyada acı çektiğini gören insan için rüyanın tersi olarak yorumlanır. Yani acı çekmenin aslında kişi için mutluluk huzur ve sevinç hali anlamına işaret eder. Bazen ise rüyasında acı çektiğini gören kimse bu rüyayı kötü rüya olarak sanarlar ancak durum tam tersidir. Ve oldukça hayırlı bir rüya olduğuna yorumlanmaktadır. Müjdeli haberler alabileceğine, ferah ve huzur içinde yaşayacağına alamettir.

Rüyaya sahibi içinde geçmişte çektiği sıkıntıları unutacağına ve yeni bir hayat ile yarına umutla bakacağı, ara ara göz yaşı döküyorsa bu göz yaşlarının dineceğine işaret etmektedir. Rüyada acı çekmek mümkün mü ile ilgili sorularda ise evet mümkündür. Ruh ve beden ilişkisi olduğu için yani rüyada insanın ruhu tamamen çıkmadığından dolayı bedende bundan etkilenir tabi.

Yanlış anlaşılmasın Geleceği yani gaybı Allah'tan başka kimse bilemez. Bu yüzden rüyalar ile amel etmemeniz daha doğrudur. Ben aşağıda uzun uzun açıkladım gerekli bilgileri göz atmanızda fayda vardır.

rüya tabirleri


Biz rüya tabirlerini  geniş ve uzun uzadıya anlatmak yerine rüyaların tabirlerini kısa ve öz tutuyoruz. Bunun nedeni ise her insan farklı şekilde rüya görür ve bunu işin ehli olan kimseye noktasına virgülüne kadar anlatmak gerekir ki o rüyaya göre tam yorum yapılabilsin. Aksi halde rüyalarınızda herhangi bir şeyi görüyorsunuz ancak nasıl görüyorsunuz önemli o. Fakat biz kısa ve öz özetlerle adı geçen rüyanın tabirini yapıyoruz. Sadece bu ön bilgi olarak yeterli olacaktır. Uzun uzadıya anlatmak yerine kısa ve net bilgi ile sizleri bilgilendirmek daha doğru olacağını düşündük. Ve şunu da belirtelim ki her rüya gerçek çıkmaz. Özellikle salih kimselerin rüyaları genelde çıkabilir ve sabaha doğru abdestli bir şekilde görülmüş rüyalar ehil kimselere sorularak tabir edilmesi gerekir. İnternet ortamında tam olarak aradığınızı bulamaz ve farklı farklı rüya tabirleri ile kaanız karışarak bazen üzülür bazende çok sevinebilirsiniz. Bunlara fazla önem vermemek gerekir. Büyükler derki "rüya ile amel edilmez." Bu yüzden işte bizler sadece özet olarak geçiyoruz olumsuz yorumlarda da canınızı sıkmanıza hiç gerek yok. Sonuçta rüyadır bazen bilinç altınızda ki olaylar rüyada aksedebilir bu sebeple bu gibi durumlarda bu tür rüyaların hayatınıza etki edeceğini düşünmeyin. Rüyalar iki türlüdür Rahmani ve Şeytani rüyalar. Bunları da göz önünde bulundurmanız ve takılmamanız gerekir. Saygılar. İF Ailesi.

Tags: rüya, rüya tabirleri, en iyi rüya tabirleri, kısa rüya tabirleri, öz tabirler, kıymetli rüya tabirleri, rüyanızın yorumları, rüyalar hakkında bilgi, rüyanızın yorumu, rüya görmek, rüya tabiri sözlüğü, FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.