-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Rüyada Acı Biber Görmek


Rüyada Acı Biber Görmek Ne Anlama Gelir?


Rüyada Acı Biber Görmek Neye İşaret Eder?


rüyada süs biberi görmek
rüyada biber toplamak görmek
rüyada acı pul biber görmek
rüyada acı biber satın almak
rüyada biber turşusu yemek ne demek
rüyada acı biberi başkasına vermek
rüyada kuru acı biber görmek
rüyada sarı süs biberi görmek

Rüyada Acı Biber Görmek ve Yorumu:


Rüya sahibinin kötü kötü sözler işiteceğine, Canının biraz yanacağına, mutlu bir gününün mutsuz güne çevrileceğine yorumlanmaktadır. Ayrıca bu nebzede buna benzer kötü olaylar ile karşı karşıya kalacağına işaret etmektedir. Tabi bu rüyanın özetidir. Yani hangi şekilde nerede ve ne zaman kiminle görüldüğü çok önemlidir. Tam tersine bu rüya çok iyi olarak da ehil kimselerce yorumlanabilir. Aşağıda belirttiğimiz gibi ana özetini geçiyoruz ve kimse tam olarak şuan rüyaların yorumunu yapmaya ehil değildir. Ve şunu da belirtmek isterim ki rüyalar ile amel edilmez.

Rüyayı gören kişi bu zaman zarfında moralini bozacak, nedensiz bir mutluluk ile düşünce içinde olacağına alamettir. Aynı zamanda bedenine de etki edeceğine dair yorumlar vardır.


rüya tabirleri


Biz rüya tabirlerini  geniş ve uzun uzadıya anlatmak yerine rüyaların tabirlerini kısa ve öz tutuyoruz. Bunun nedeni ise her insan farklı şekilde rüya görür ve bunu işin ehli olan kimseye noktasına virgülüne kadar anlatmak gerekir ki o rüyaya göre tam yorum yapılabilsin. Aksi halde rüyalarınızda herhangi bir şeyi görüyorsunuz ancak nasıl görüyorsunuz önemli o. Fakat biz kısa ve öz özetlerle adı geçen rüyanın tabirini yapıyoruz. Sadece bu ön bilgi olarak yeterli olacaktır. Uzun uzadıya anlatmak yerine kısa ve net bilgi ile sizleri bilgilendirmek daha doğru olacağını düşündük. Ve şunu da belirtelim ki her rüya gerçek çıkmaz. Özellikle salih kimselerin rüyaları genelde çıkabilir ve sabaha doğru abdestli bir şekilde görülmüş rüyalar ehil kimselere sorularak tabir edilmesi gerekir. İnternet ortamında tam olarak aradığınızı bulamaz ve farklı farklı rüya tabirleri ile kaanız karışarak bazen üzülür bazende çok sevinebilirsiniz. Bunlara fazla önem vermemek gerekir. Büyükler derki "rüya ile amel edilmez." Bu yüzden işte bizler sadece özet olarak geçiyoruz olumsuz yorumlarda da canınızı sıkmanıza hiç gerek yok. Sonuçta rüyadır bazen bilinç altınızda ki olaylar rüyada aksedebilir bu sebeple bu gibi durumlarda bu tür rüyaların hayatınıza etki edeceğini düşünmeyin. Rüyalar iki türlüdür Rahmani ve Şeytani rüyalar. Bunları da göz önünde bulundurmanız ve takılmamanız gerekir. Saygılar. İF Ailesi.

Tags: rüya, rüya tabirleri, en iyi rüya tabirleri, kısa rüya tabirleri, öz tabirler, kıymetli rüya tabirleri, rüyanızın yorumları, rüyalar hakkında bilgi, rüyanızın yorumu, rüya görmek, rüya tabiri sözlüğü, 


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.