-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Rüyada Acıkmak Görmek


Rüyada Acıkmak Ne Anlama Gelir?


Rüyada Acıkmak Neye İşaret Eder?


Rüyada Acıkmak görmek ve Yorumu:


Genel anlamda bakıldığında hayırlı bir rüya değildir. Ancak bu demek değildir ki hayırlı olmayacağı anlamına gelmez. Kazandığı paraları kaybetmesi,  işlerinde ki verimin azalması, rızkının azalması  ( tabi buna ilave yazı yazmam gerekli.  Rızkı veren Allah'dır ve bazen çok verir bazen az verir bu da imtihan meselesidir ve sabret gerekir. Her karanlığın sonunda mutlaka bir aydınlık vardır)

Rüyayı gören kişi için pek hayırlı tabirler kullanılmamıştır tabi rüyada acıkmak ile ile ilgili. Bu sebeple rüya sahibinin darlık çekeceğine para sıkıntısının olacağına eğer kirada ise kirasını veya faturalarını yatırmada zorluk çekeceğine ve zor günlerin geleceğine işaret eder. Ancak kişiden kişiye değişmekle beraber iyi durumdan kötü duruma düşme halini kabul etmeyen rüya sahibi bu nedenden dolayı da sağlıkla ilgili sorunlar yaşayacağına delalet eder.

Bu rüyanın iyi hayırlı haberi ise rüya sahibi kendini rüyasında acıkmış olarak görüp sonra karnını doyurduğunu görse bu rüya oldukça hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin sıkıntıları falan varsa bunların ortadan kalkacağına yorumlanır.rüya tabirleri


Biz rüya tabirlerini  geniş ve uzun uzadıya anlatmak yerine rüyaların tabirlerini kısa ve öz tutuyoruz. Bunun nedeni ise her insan farklı şekilde rüya görür ve bunu işin ehli olan kimseye noktasına virgülüne kadar anlatmak gerekir ki o rüyaya göre tam yorum yapılabilsin. Aksi halde rüyalarınızda herhangi bir şeyi görüyorsunuz ancak nasıl görüyorsunuz önemli o. Fakat biz kısa ve öz özetlerle adı geçen rüyanın naçiazne yorumunu yapıyoruz. Sadece bu ön bilgi olarak yeterli olacaktır. Uzun uzadıya anlatmak yerine kısa ve net bilgi ile sizleri bilgilendirmek daha doğru olacağını düşündük. Ve şunu da belirtelim ki her rüya gerçek çıkmaz. Özellikle salih kimselerin rüyaları genelde çıkabilir ve sabaha doğru abdestli bir şekilde görülmüş rüyalar ehil kimselere sorularak tabir edilmesi gerekir. İnternet ortamında tam olarak aradığınızı bulamaz ve farklı farklı rüya tabirleri ile kafanız karışarak bazen üzülür bazende çok sevinebilirsiniz. Bunlara fazla önem vermemek gerekir. Büyükler derki "rüya ile amel edilmez." Bu yüzden işte bizler sadece özet olarak geçiyoruz olumsuz yorumlarda da canınızı sıkmanıza hiç gerek yok. Sonuçta rüyadır bazen bilinç altınızda ki olaylar rüyada aksedebilir bu sebeple bu gibi durumlarda bu tür rüyaların hayatınıza etki edeceğini düşünmeyin. Rüyalar iki türlüdür Rahmani ve Şeytani rüyalar. Bunları da göz önünde bulundurmanız ve takılmamanız gerekir. Saygılar. İF Ailesi.

Tags: Google'dan gelen aramalar: rüya, rüya tabirleri, en iyi rüya tabirleri, kısa rüya tabirleri, öz tabirler, kıymetli rüya tabirleri, rüyanızın yorumları, rüyalar hakkında bilgi, rüyanızın yorumu, rüya görmek, rüya tabiri sözlüğü,  büyük rüya tabirleri, rüya tabirleri diyadinnet, rüya tabirleri sözlüğü, rüya tabirleri gen,  rüya tabirleri ihya,  islami rüya tabirleri imam nablusi,  rüya tabirleri sözlüğü a-dan z-ye,  rüya yorumcusu, en iyi rüya tabirleri


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.