-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Asfalt Çiçekleri (2014) Film


Asfalt Çiçekleri Filmi Hakkında:


2014 Yapımı yerli drama filmidir. Vizyon tarihi 21 kasım 2014 Asfalt Çiçekleri filminin yönetmen koltuğunda oturan "Kamil Koç" ve oyuncu kadrosunu oluşturan başroldekiler "Adnan Erdoğan , Semir Aslanyürek , Sema Şahingöz , Sinem İslamoğlu" ile 1 saat 32 dakika süren farklı bir sinema filmi.

Asfalt Çiçekleri (2014) Filminin özeti:


Hasan ve kız arkadaşı bir gece müzik yapan Haifa ve arkadaşlarıyla bir üst geçitte karşılaşır. Bu karşılaşma Hasan’ın hayatında önemli bir dönüm noktası olur....

Asfalt Çiçekleri - Fragmanını İzle


Not: Bu video "Asfalt ÇiçekleriTR" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.
FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

1 yorum:

  1. Yanlış hatırlamıyorsam bu filmi TRT 1'de izlemiştim. Reklamlar nedeniyle pek takip edememiştim.

    YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.