-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » Gizli Yüzler (2014) Filmi


Gizli Yüzler Filmi Hakkında:


Vizyon tarihi 14 kasım 2014 - Türkiye - Fransa ve Belçika yapımı filmdir. Gizli Yüzler filminin türünde korku, dram, gerilim ve psikolojinin içinde yer aldığı oldukça ilgi çekici filmdir. Gizli yüzler filminin yönetmeni "Sümeya Kökten" ve oyuncu kadrosunda ise "Yeşim Ceren Bozoğlu , Gülseven Yılmaz , Oğuz Galeli , François Vincentelli , Meriç Benlioğlu" bulunmaktadır. Senaryo yazarı "Sümeya Kökten" ile heycan dolu dakikaların yer aldığı vizyonda olan filmi izlemeniz tavsiye edilir.

Gizli Yüzler Filmi 2014 Özeti:

Deniz ve zeynep iyi bir arkadaştır ve yeni bir mekana taşınırlar. Fakat yeni taşındıkları bu konakta uyku sorunu çekmeye başlar. Daha önceleri uyku sorunu olmayan, ancak taşındıkları günden itibaren kabuslarla birlikte görünmeyen güçlerin etkisini hissederler. Bunun neticesinde profesyonel destek alır fakat terapi bile fayda vermez. Uyku sorunlarının devam ettiği gibi paranormal durumlarda etkisini çoğaltır. 

Bir önceki film tanıtımı "Ümmü Sıbyan: Zifir Film (2014)"


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.