-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Rüyada Dabbe Görmek


Rüyada Dabbe Görmek Neye İşaret Eder? 


Rüyada görülen dabbe ne anlam ifade eder. Dabbe görmek ve yorumu.


dabbetül arz

rüyada dabbe görmek

rüyada samarayı görmek

rüyada cin görmek

ruyada dabbe filmini gormek

rüya görmek

Tabir olunur ki, hasta olan kişi  hastalıklarından kurtulacağına, fakir ise zengin olacağına, bela ve müsibetlerden beri olacağına yorumlanır. 

Aynı zamanda hayatındaki tatsızlıkların gideceğine bunun yerine huzur ve mutlu bir yaşama kavuşacağına delalet eder.  Artık kötü işleri bırakıp Allah'a daha yakın olmaya, iyi işler yapmaya ve darlıktan kurtulmaya işarettir.

Rüyada Dabbe Görmek


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

2 yorum:

  1. değişik bir yorummuş. ilk bakışta kötü olacağını sanmıştım. genelde tersi çıkıyor dedikleri bu olsa gerek

    YanıtlayınSil
  2. kan görüyorum hocam vahşet görüyorum. Daha önce görmüştüm ancak hayatımda hiçbir değişiklik olmadı. Bu yüzden rüya tabirlerine inandığım söylenemez.

    YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.