-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » » » Yıldızlararası Filmi (2014) Hakkında Detay..


Yıldızlararası (Interstellar) 2014 Filmi Hakkında:


Ülkemizde vizyon tarihi 7 Kasım 2014 olarak gösterime girmiştir. 2014 yılı İngiltere - ABD yapımı Bilim Kurgu türünde filmdir. Yıldızlararası Filminin yönetmen koltuğunda "Christopher Nolan" oturmaktadır. Efsane yönetmenden yepyeni bir film. Christopher Nolan filmlerinin tümü birbirinden güzel ve etkileyicidir. Bu filmide firatbilim olarak tavsiye ederiz.

Yıldızlararası Filminin oyuncu kadrosundan bazıları "Matthew McConaughey , Anne Hathaway , Jessica Chastain , Elyes Gabel , Wes Bentley" , yapımcısı "Christopher Nolan , Steven Spielberg" ile uzun metrajlı film tam olarak 2 saat 50 dakika sürmektedir.

Yıldızlararası Filmi (2014) Filminin Özeti:


Dünya yüzeyinin yakın zamanda kuraklık ve iklim değişiklikleri nedeniyle sorunların yaşanacağı görülmektedir. İnsanoğlu yavaş yavaş yok olma ile karşı karşıya kalmaktadır. Bilimadamlarının keşfettiği bir delik ile yeni umut kapısı açılır ve insanlık yok olmaktan kurtulmak için tek seçenektir. Solucan deliği adı verilen bu geçitten geçerek boyut değiştirilebilmektedir. Yepyeni hayat alanlarını aramak ise bir grup astronot-kaşife kalır. Bu kaşifler, geçen 1 saatin dünyadaki 7 yıla bedel olduğu ortamda hem hızlı hemde cesaretli olmak zorundadırlar.

Yıldızlararası (2014) Türkçe Altyazılı Fragmanı izle..


Not: Bu video "Parlak Sinema" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.