-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » Frankenstein Filmi Ölümsüzlerin Savaşı (2014)


Frankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı - I, Frankenstein Filmi


Vizyon Tarihi: 24 Ocak 2014
Yapımı : 2014 - ABD
Tür : Bilim Kurgu , Aksiyon , Fantastik
Süre: 93 Dakika.
IMDb: 5.2
Yönetmen : Stuart Beattie
Oyuncular : Yvonne Strahovski , Aaron Eckhart , Miranda Otto , Bill Nighy , Jai Courtney
Senaryo : Kevin Grevioux
Yapımcı : Kevin Grevioux , Patrick TatopoulosFrankenstein Filminin Özeti:


Frankenstein yaratığını bilmeyeniniz yoktur. 2014 yapımı olan bu film 24 Ocak 2014 tarihinde vizyona girmiştir. Yeni nesil   "Frankenstein" sinema filmi. Bilim Kurgu  ve fantastik yoğunluğunda çok kaliteli yapıtlardan bir tanesidir.

Toplam 4 ayrı parçadan oluşan ve  her biri farklı yerlerden toplanmış ve birleştirilip yeniden görünüm verilerek bir makine haline getirilmiştir. İcat edicisi tarafından bir  ajan olarak tasarlanmıştır. Kendini meydana getiren kişiden nefret etmektedir. Büyük bir savaş başlamak üzeredir. Her ne kadar   Frankenstein kötü biri olarak tanınsada  bu filmde tam tersi iyi bir yaratık olarak kötülerle mücadele edecektir.  IMDb puanı  5.2 olarak belirlenmiş ancak  bu kadar düşük olmasının nedenini bizlerde bilmiyoruz. Bilinen bir gerçek var ki 2014 yılının en güzel filmleri arasında yer almaktadır. Sıkılmadan ve soluksuz izleyebilirsiniz. Görsel efektler ile muhteşem filmler arasında yerini alır.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.