-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Rüyada Badana Yapmak Görmek Nedir ve Neye İşaret Eder?


Rüyada Badana Görmek!


Rüyada Badana Yaparken görmek nedir?


Google Aramaları:

rüyada badana yapmak imam nablusi

rüyada mavi badana yapmak

rüyada badana yapan erkek görmek

rüyada beyaz boya yapmak

rüyada kireçle badana yapmak

rüyada birinin evini badana yaptığını görmek

rüyada yeşil badana yapmak

rüyada sarı badana yapmak

Rüyada Badana Yapmak nedir ve ne anlama gelir?
Rüyada Badana Yapmanın Yorumu...


Rüya sahibi için oldukça hayırlı bir rüyadır. Rüyada badana yaptığını gören kimse güzel haberler ile karşılaşacağına yeni birliktelikler, daha iyi işlere, mutluluk, huzur ve güvence anlamlarına yorumlanmaktadır.

Ve yaşamı boyunca sağlıklı olacağına ve iyi günler geçireceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda rüyada badana yapan kişi geçmiş dönemlerde yaşadığım bazı durumları unutmak için çabaladığına da tabir edilmektedir. Bu sebeple hayatında yeni dönem ve sayfa açma niyetini taşımaktadır.

Rüyasında badana yapan kimse içn bu rüya genel olarak hayra yorumlanmaktadır. bu yüzden hayatında ki işlerde hep başarılı ve yaşamı boyu mutlu ve başarılı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Badana Yapmak Görmek Nedir ve Neye İşaret Eder?


Biz rüya tabirlerini  geniş ve uzun uzadıya anlatmak yerine rüyaların tabirlerini kısa ve öz tutuyoruz. Bunun nedeni ise her insan farklı şekilde rüya görür ve bunu işin ehli olan kimseye noktasına virgülüne kadar anlatmak gerekir ki o rüyaya göre tam yorum yapılabilsin. Aksi halde rüyalarınızda herhangi bir şeyi görüyorsunuz ancak nasıl görüyorsunuz önemli o. Fakat biz kısa ve öz özetlerle adı geçen rüyanın tabirini yapıyoruz. Sadece bu ön bilgi olarak yeterli olacaktır. Uzun uzadıya anlatmak yerine kısa ve net bilgi ile sizleri bilgilendirmek daha doğru olacağını düşündük. Ve şunu da belirtelim ki her rüya gerçek çıkmaz. Özellikle salih kimselerin rüyaları genelde çıkabilir ve sabaha doğru abdestli bir şekilde görülmüş rüyalar ehil kimselere sorularak tabir edilmesi gerekir. İnternet ortamında tam olarak aradığınızı bulamaz ve farklı farklı rüya tabirleri ile kaanız karışarak bazen üzülür bazende çok sevinebilirsiniz. Bunlara fazla önem vermemek gerekir. Büyükler derki "rüya ile amel edilmez." Bu yüzden işte bizler sadece özet olarak geçiyoruz olumsuz yorumlarda da canınızı sıkmanıza hiç gerek yok. Sonuçta rüyadır bazen bilinç altınızda ki olaylar rüyada aksedebilir bu sebeple bu gibi durumlarda bu tür rüyaların hayatınıza etki edeceğini düşünmeyin. Rüyalar iki türlüdür Rahmani ve Şeytani rüyalar. Bunları da göz önünde bulundurmanız ve takılmamanız gerekir. Saygılar. İF Ailesi.

Tags: rüya, rüya tabirleri, en iyi rüya tabirleri, kısa rüya tabirleri, öz tabirler, kıymetli rüya tabirleri, rüyanızın yorumları, rüyalar hakkında bilgi, rüyanızın yorumu, rüya görmek, rüya tabiri sözlüğü, 


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.