CleanPress WordPress Teması İndir

ibrahim fırat | Pazar, Mart 01, 2015 | 1 yorum
Kaliteli ve hızlı temalardan biridir. Sade tema sevenler için çok iyi bir wordpress teması

Demo linki >> http://demo.inkhive.com/cleanpress-pro/

İndirme Linki >>  http://wordpress.org/themes/download/cleanpress.1.0.0.2.zip

CleanPress WordPress Teması İndir


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. bu temalar zamanında en çok tercih edilen temiz kod yapısı ve gelir odaklı temalardı fakat bence bir temanın bu özelliklerden hariç güncellenebilir, ve yeniliklerle eklentiler ile uyumlu olması önemli. Bir çoğunun bakıyorum da geçen seneden bu seneye en ufak bu noktada bir güncellemesi olmamış...

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if