HarmonUX CORE WordPress Teması İndir

ibrahim fırat | Pazar, Mart 01, 2015 | 2 yorum
Renkli temalar her zaman daha çok ilgi görür. Ziyaretçi açısından güzel ve göz yormayan renklerin kullanıldığı bu tema hızlı, kaliteli ve 2015 yılına ait ücretsiz wordpress temasıdır.

Demo linki >> http://netbiel.pl/harmonux-core/

İndirme Linki >>  https://wordpress.org/themes/harmonux-core

HarmonUX CORE WordPress Teması İndir


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

2 yorum:

  1. şahsen önerebileceğim güzel bir tema herkese tavsiye ederim daha önce kullandım

    YanıtlaSil
  2. Tema gerçekten çok güzel indirdim kurdum,bir kaç açığı var onlar haricinde kusursuz denilebilir.Responsive olması bir ayrı güzel,Tema için teşekkürler,siteniz çok güzel..

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if