PinBin WordPress Teması İndir

ibrahim fırat | Pazar, Mart 01, 2015 | 0 yorum
Pinterest tarzı temalar artık çok olarak çıkmaya başladı hem görünüm açısından güzel hemde 2015 yılına uygun temadır. Bu tür temaları kullanmak arama motorlarında daha hızlı yükselmenizi sağlayabilir. Çok görsel paylaştığınız bir siteniz varsa bu tema tam size göre. Tema aynı zamanda ücretsizdir. İndirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanınız.

Demo linki >> http://colorlib.com/pinbin/

İndirme Linki >>  http://colorlib.com/out/download-pinbin/

PinBin WordPress Teması İndirİçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if