Stargazer WordPress Teması İndir

ibrahim fırat | Cuma, Şubat 27, 2015 | 1 yorum
Seo için tema arıyorsanız Stargazer WordPress Teması tam size göre. Hem çok hızlı hemde seo dostu, beyaz renklerin hakim olduğu kişisel bloglar için uygun temalardan biridir.

Demo linki >> http://locallylost.com/stargazer/

İndirme Linki >>  http://wordpress.org/themes/download/stargazer.1.2.1.zipİçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Gerçekten çok güzel temalar. wordpress temalarına bakıyordum bir kaç gündür ama hiç bu kadar güzel tamaya rastlamadım yayın için teşekkür ederim.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if