Playbook WordPress Teması İndir

ibrahim fırat | Pazar, Mart 01, 2015 | 2 yorum
Bu temada diğerleri kadar kaliteli ve özellikle tasarımı ile ilgi çekmektedir. Göze hitap eden ve göz yormayan renklerle donatılmış hızlı ve seo dostudur.

Demo linki >> http://demo.mythemeshop.com/s/?theme=Playbook

İndirme Linki >>  https://mythemeshop.com/themes/playbook/

Playbook WordPress Teması İndir


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

2 yorum:

  1. Hocam tema gerçekten güzele benziyor yeni bir site açmayı düşünüyordum orada deneyeceğim. Paylaştığınız için teşekkür ederim.

    YanıtlaSil
  2. Arşivime ekledim temayı teşekkürler güzel temaymış

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if