İnsanların Çabuk Vazgeçme Nedenleri

ibrahim fırat | Perşembe, Nisan 30, 2015 | 0 yorum
insan hayatında her şey olumlu veya istediğiniz gibi gitmeyebilir. Bu gibi durumlarda birçok kişi yaşantısındaki bazı şeylerde çabuk vazgeçiyorlar. Bu vazgeçme ileri dönemlerde pişmanlıklara neden olabilmektedir. 

Aşk hayatında, iş hayatında vb. benzer durumlarda sabırsızlıkla birlikte çabuk vazgeçme nedenleri belirmektedir. İnsanların çabuk vazgeçtiği nedenlerin 9 tanesi 

İnsanların Çabuk Vazgeçme Nedenleri
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if